Матеріали переможців та лауреатів 

ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року»

ПЕРЕМОЖЦІ

 

у номінації «Класний керівник 5-7 класів»

 Івахненко Вікторія Володимирівна, класний керівник Білоцерківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів № 20  Білоцерківської  міської ради;

 

у номінації «Класний керівник 8-9 класів»

   Гуцаленко Марина Олексіївна, класний керівник Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4;

 

у номінації «Класний керівник 10-11 класів»

 Савотікова Людмила Володимирівна, класний керівник Боярської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Києво-Святошинської районної державної адміністрації.

 

ЛАУРЕАТИ

 

у номінації «Класний керівник 5-7 класів»

  Барабаш Галина Михайлівна, класний керівник Переяслав-Хмельницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Переяслав-Хмельницької міської ради;

 

 Кулініч Альона Миколаївна, класний керівник Таращанського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Ерудит» – загальноосвітня школа І ступеня»  Таращанської районної ради;

 

  Оляніна Олена Миколаївна, класний керівник Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Бориспільської міської ради;

 

 Поліщук Наталія Олександрівна, класний керівник Фастівського навчально-виховного комплексу «Ліцей інформаційних технологій – Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9» Фастівської міської ради.

        

у номінації «Класний керівник 8-9 класів»

    Ковалишин Ольга Вікторівна, класний керівник Миронівського навчально-виховного комплексу Миронівської районної ради;

 

  Лівінська Людмила Василівна, класний керівник Хотівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Києво-Святошинської районної державної адміністрації;

 

 Опімах Валентина Іванівна, класний керівник Яготинського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3» Яготинської районної ради;

 

   Ройт Світлана Михайлівна, класний керівник Іванківської загальноосвітньої школи I-III ступенів №2.

 

у номінації «Класний керівник 10-11 класів»

   Журавська Інна Миколаївна, класний керівник Згурівського навчально-виховного комплексу «Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня» Згурівської районної ради;

   

    Ігнатюк Тамара Іванівна, класний керівник Ліцею технологічного профілю Броварського навчально-виховного об’єднання Броварської міської ради;

 

   Коваль Альона Михайлівна,  класний керівник Щасливського навчально-виховного комплексу Бориспільської районної ради;

 

   Чекалюк Валентина Леонідівна, класний керівник Тетерівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Ніни Сосніної Бородянського району.